Tanışma Toplantıları ve Yeni Üyelerimize Merhaba

0
1854


Yeni bir eğitim öğretim yılının ilk dönemine başladığımız şu günlerde IACES METU olarak biz de yeni başlangıçlar yapıyoruz. Araya giren uzun yaz tatilinden sonra üyelerimizle yeniden buluşup arayı kapatmak ve aramıza yeni katılan üyelerimize hoş geldiniz demek için 26 Eylül tarihinde dönemin tanışma toplantısını düzenledik. Temel olarak topluluğumuzun amaçlarının, düzenlenen etkinliklerin, işleyiş ve süreçlerin bilgilendirilmesinin yapıldığı toplantı DR2’de neredeyse tam katılımla gerçekleşti, buradan da tüm katılan, yola bizimle devam etmeye karar veren veya uğrayıp bir kahvemizi içen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Tanışma toplantımızdan birkaç gün sonra 29 Eylül’de ise yeni üyelerimizle teker teker tanışabilmek, kaynaşmak için daha rahat bir ortam yaratmak adına bir geleneğimiz olan tanışma kahvaltımızı düzenledik. Bahçelievler’de olan etkinliğimize de yoğun bir katılım sağladık, gelen arkadaşlarımız ile uzun bir pazar kahvaltısı yaptık, oyunlar oynadık. 


Hemen ertesi hafta her zamanki günümüz olan perşembe gününde ise arayı soğutmadan dönemin ilk genel toplantısını aldık. Toplantımıza bölüm başkan yardımcımız, değerli hocamız Onur Behzat Tokdemir’in başarılı konuşması ile başladık ve topluluğumuzun çalışma gruplarının tanıtımı ile devam ettik. Yoğun toplantımızın ardından ise topluluk olarak akşam yemeği organize ettik. Tüm bu etkinliklerimizde yanımızda olan üyelerimize tekrardan çok teşekkür ediyor, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da hoş geldiniz diyoruz. Hep birlikte başarılı işler yapmak dileği ile..

Melis SAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here