CESummit’18

0
3906

IACES ODTÜ Yerel Komitesi (Uluslararası İnşaat Mühendisleri Öğrencileri Topluluğu ODTÜ Yerel Komitesi), isminden de anlaşılacağı üzere ODTÜ’de İnşaat Mühendisliği okuyan bir grup öğrenci tarafından, dünya çapındaki IACES’in yerel komitesi olarak kurulmuş bir topluluktur. Düzenlediğimiz birçok etkinlik ve aktivite arasında bizler, yani IACES ODTÜ Yerel Komitesi, geçen sene ilkini düzenlediğimiz CESummit isimli etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz.

Geçtiğimiz sene CESummit’17 etkinliğini, şehir içi ve dışından gelen birçok katılımcının, aynı zamanda etkinliğimize konuşmacı ve destek olan inşaat şirketlerinin sayesinde gerçekleştirdik. Bu sene ise tecrübelerimiz ve diğer başarılı etkinliklerimiz doğrultusunda ilerleyerek CESummit’18 etkinliğini daha da büyüttük; bununla da kalmayıp inşaat mühendislerinden çok daha ayrı düşünülemeyecek olan mimarlık, şehir bölge planlama ve bu alanla ilgili diğer bölümleri de bu etkinliğe davet ettik.

“ODTÜ Fizik U3 Amfisi” Kaynak:AdımODTÜ

24-25 Şubat 2018  tarihlerinde ODTÜ Fizik U3 amfisinde yer alacak olan etkinlik süresince; her biri alanında öncü birçok inşaat ve mimarlık şirketi temsilcisi, seminerler vererek bizlere firmalarını tanıtacak, deneyimlerinden bahsedecek ve katılımcıların sorularını cevaplayacaktır. Ayrıca, çeşitli workshoplar düzenlenerek sürpriz hediyeler verilecektir. Tüm bunların yanında bütün günün yorgunluğunu atacağımız, eğlenceye doyamayacağımız bir parti de bizleri bekliyor. Daha sonra, katılımcılarımız Ankara’nın merkezinde yer alan dört yıldızlı bir otelde konaklayarak ertesi günkü dopdolu bir etkinlik planı için kendilerini hazırlayacaklar.

Etkinlik başvuruları hala devam ediyor ancak sınırlı sayıda yerimiz kaldı. Eğer kendinizi geliştirmek, rakiplerinizin bir adım daha önüne geçmek istiyorsanız ne duruyorsunuz?

Yazan : Murathan Saygılı

Düzenleyen : Tolga Geçti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here